Nuomos sąlygos

Būtini dokumentai:

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.

Reikalavimai vairuotojams: 

Visus automobilius gali vairuoti asmenys nuo 18 metų ir neturintys vairavimo stažo. Nuomininkas yra visiškai atsakingas Nuomotojui už automobilio tyčinį arba neapdairumo pasekoje įvykusį gedimą ir kitų nuostolių atlyginimą, tuo atveju, jei draudimo kompanija neatlygina padarytų nuostolių.

Automobilių pristatymas ir grąžinimas:

Šiaulių mieste pristatymas nemokamas. Klientui pageidaujant, automobilį galima pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, už papildomą mokestį (jei nuomojamas automobilis ilgiau nei mėnesį, pristatymas į kitą miestą nemokamas).

Automobilių draudimai:

Visi automobiliai drausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės, KASKO draudimais, turi techninę pagalbą kelyje, bei visi keleiviai drausti.

Apmokėjimas ir reikalingi užstatai:

Nuomininkas už nuomą gali atsiskaityti grynais ar pavedimu, prieš pasiimant automobilį. Jei automobiliais važinėjama Lietuvoje užstatas nuo 100 iki 200€. Jei automobiliais važinėjama už Lietuvos ribų t.y. Europos sąjungos šalyse užstatas – 300€

Rida:

Paros limitas – 450km. Per mėnesį – 6000km. Viršijant limitą mokama 0,07€ už 1km.

Degalai:

Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku arba pagal susitarimą. Nuomininkas grąžina automobilį taip pat su pilnu kuro baku arba pagal susitarimą. Priešingu atveju Nuomininkas turi sumokėti po 1,5€ už litrą kuro.